Mechanik - údržbář forem na vstřikování a vyfukování plastů / Modeláři a formíři (kromě modelářů a formířů ve slévárenství)

FirmaCZECH ETIMEX s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

preventivní a operativní údržba forem na vstřikování a vyfukování plastů; vedení dokumentace forem a skladu forem; práce na konvenčních obráběcích strojích (soustruh, frezka, bruska); výroba drobných přípravků dle technických výkresů

Požadavky:

min. vyučen ve strojírenském oboru (nástrojař, mechanik, mechatronik, zámečník apod.), schopnost čtení technických výkresů a práce na PC, podmínkou - praxe v údržbě vstřikovacích (příp. i vyfukovacích) forem; výhodou - znalost pneumatiky a hydrauliky, výhodou - svářečský průkaz a alespoň částečná znalost NJ nebo AJ; ochota pracovat ve dvousměnném pracovním režimu

Nabízíme:

K základní smluvní mzdě až 5.000 Kč prémií měsíčně hned od začátku trvání prac. poměru, odborná školení a možnost osobního rozvoje, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dojíždění, svozový autobus po trase Přerov - Lipník n. B. - CTP Hranice, peněžitý příspěvek na stravování 70 Kč za směnu, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnanec. benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 20.000 Kč.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Olomoucká 306, Hranice - Přerov - Hranice I-Město, 75301, Česko
mzda, plat (hrubý):od 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:CZECH ETIMEX s.r.o., IČ: 28182138
datum zveřejnění nabídky práce:09. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním